• شناسه آگهی: 12232
  • تاریخ بروزرسانی : 1396/05/02

مشخصات آگهی:

لابراتوار پروتز های دندانی غلامیان با داشتن چندین دهه فعالیت مستمر توانسته است کارنامه ی درخشانی را به سوابق کاری خود اضافه کند .
این لابراتور دندانسازی به کلیه ی لوازم و تجهیزات به روز و مدرن دنیا مجهز است و همسو با علم روز پیشرفت کرده است .
همچنین از تیم متخصص و کارشناسی برخوردار است که با علم به روز خود سعی کرده اند محیطی امن و ارامی را که تمام جوانب بهداشتی در ان رعایت شده است را به وجود آورند تا مریضان به دور از استرس و اضطراب بتوانند روند درمانی خود را انجام دهند .
هدف لابراتوار دندانسازی فراهم کردن مکانی است که مریضان احساس رضایت داشته باشند و خوشبختانه عملکرد چندین ساله ی ما نشاندهنده ی این نکته است که ما توانسته ایم در این زمینه که از اهم اولویت ها و اهداف لابراتور دندانسازی غلامیان از ابتدای شکل گیری بوده است دست یابیم و در این عرصه موفق شویم .
خدمات ارائه شده توسط لابراتور دندانسازی ما عبارتند از :
-Pmma
-کدکم
-باراوردنچر
-زیرکونیا
-Pmma موقت
-Pfm
اگر به دنبال بهترین لابراتور دنداسازی با بهترین قیمت و مطلوب ترین خدمات هستید ما به شما لابراتور پروتز های دندانی غلامیان را پیشنهاد میکنیم .
شما می توانید با مراجعه به سایت ما به ادرس : dentallab.ir با کلیه خدمات ارائه شده توسط لابراتور پروتزهای دندانی اشنا شده و همچنین به مقالات ما دسترسی داشته باشید .
هم چنین میتوانید با شماره های 03132202203 و 03132220982 تماس گرفته و از خدمات مشاوره ی ما که توسط متخصصین انجام میگیرد بهره مند شوید .
آدرس : اصفهان - چهارباغ بالا - مجتمع آزادی - طبقه دوم

کلمات کلیدی: لابراتور دندانسازی-