• شناسه آگهی: 12610
  • تاریخ بروزرسانی : 1396/05/14

مشخصات آگهی:

موسسه وکالت حامد امیری که توسط حامد امیری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوفی اداره می شود و کلیه خدمات حقوقی را انجام می دهد .
موسسه وکالت حامد امیری با ارزیابی اولیه حقوقی، مشکل مراجعین را بررسی کامل نموده و در صورتی که امکان انجام وکالت وجود نداشته باشد از گرفتن پرونده صرف نظر نموده و از اتلاف هزینه و وقت مراجعین جلوگیری می نماید که این نشان دهنده وجدان کاری و رعایت حال مراجعین محترم می باشد.
کلیه خدمات حقوقی که توسط موسسه ی حامد امیری انجام می گیرد عبارت است از :
دعاوی حقوقی
خدمات مشاوره
دعاوی ثبتی
دعاوی تجاری
شکایت کیفری
دعاوی خانواده
این موسسه به شما کمک می نماید که مناسبات اجتماعیتان به درستی تنظیم و در امور حقوقی،خانوادگی،تجاری،اداری بهترین مشاوره ها را اخذ نمایید. سوابق کاری در حوزه های مختلف حقوقی و بالتبع وکالت پرونده های متعدد و دهها پرونده موفق و ارائه مشاوره های مستمر و پیگیری مرتب و تعهد کاری،خدمات متمایز حقوقی را برای موکلین و مراجعین محترم فراهم نموده است.
اگر به دنبال وکیل پایه یک در اصفهان ، بهترین وکیل حقوقی در اصفهان،وکیل طلاق در اصفهان هستید می توانید به موسسه ی حامد امیری مراجعه کنید .
شما می تواتید برای دیدن خدمان ارائه شده توسط موسسه وکالت حامد امیری به وب سایت ما به نشانی hamedamiri.com مراجعه کنید و برای گرفتن مشاوره از کارشناسان ما با شماره های 09133028746 و 36605098 تماس گرفته یا به ادرس اصفهان-خیابان سجاد- ابتدای خیابان قائم مقام فراهانی(سپهسالار)مجتمع شیخ بهایی-طبقه اول-واحد11 مراجعه کنید .کلمات کلیدی: وکيل خوب در اصفهان وکيل در اصفهان بهترين وکيل دراصفهان وکيل خانواده در اصفهان وکيل طلاق در اصفهان بهترين وکيل خانواده در اصفهان وکيل حقوقي دراصفهان وکيل کيفري در اصفهان مشاوره با وکيل در اصفهان وکيل پايه يک در اصفهان-