• شناسه آگهی: 12681
  • تاریخ بروزرسانی : 1396/05/17

مشخصات آگهی:

با استفاده از دستگاه حکاکي ليزري فلزات موسوم به دستگاه هاي فايبر، مي توان روي طيف وسيعي از فلزات عمليات حکاکي ليزري را انجام داد. برخي از موارد مرسوم حکاکي ليزري روي فلزات به شرح زير هستند:حکاکي ليزري پلاک هاي فلزي

حکاکي ليزري شيرآلات بهداشتي آبکاري شده

حکاکي ليزري قطعات پلاتيني مورد استفاده در پزشکي

حکاکي ليزري ابزارها و تجهيزات پزشکي از جنس استينلس استيل

حکاکي ليزري يراق آلات فلزي

حکاکي ليزري ابزارآلات فولادي

حکاکي ليزري جواهرات ساخته شده از طلا

حکاکي ليزري بدليات ساخته شده از تيتانيوم

حکاکي ليزري قطعات فلزي خودرو

حکاکي ليزري هداياي تبليغاتي فلزي

حکاکي ليزري بدنه فلزي محصولات مصرفي

...حکاکي ليزري واجد مزاياي زير است:ظرافت. حکاکي ليزري در مقايسه با روش هايي مانند حکاکي با pin marker، حکاکي با دستگاه هاي فرز سي ان سي و حک به روش الکتروشيميايي از ظرافت بسيار بالاتري برخوردار است. پرتوي ليزر به خاطر قطر بسيار کوچکي که دارد قابليت حکاکي ظريف را داراست.امکان حکاکي متن و طرح بسيار ريز. با دستگاه هاي حکاکي ليزري مي توان متوني با ارتفاع حداقل 0.1 ميلي متر را روي سطوح قطعات حکاکي نمود.سرعت. حکاکي ليزري فلزات با دستگاه هاي حکاکي گالوانومتري با سرعت حداکثري 7 متر بر ثانيه انجام مي شود. به همين خاطر، سرعت حکاکي ليزري به خصوص در حالت حک سطحي، اغلب از روش هاي ديگر بيشتر است.امکان حک سطحي. در اين روش، امکان حک سطحي قطعات نيز وجود دارد. در حک سطحي، عمق حکاکي با دست قابل لمس نيست.دوام. حکاکي ليزري ماندگاري زيادي دارد و در اثر تماس يا اصطکاک به سادگي محو نمي شود.حکاکي انعطاف پذير. با اين دستگاه ها مي توان علاوه بر متن و نقش ثابت، کاراکترهاي متغير مثل شماره سريال و غيره را نيز بر روي قطعات حکاکي نمود.حکاکي با شکل ظاهري و عمق متغير. با تغيير فرکانس و شدت پرتو مي توان عمق و رنگ ناحيه حکاکي شده را تغيير داد.

براي کسب اطلاعات بيشتر در مورد خدمات حکاکي ليزري يا سفارش کار، لطفا با شماره هاي مندرج در زير و يا از طريق ايميل با ما تماس بگيريد.

تلفن: 02144951538-02144951537

09126625350آدرس ايميل: laserchi2010@yahoo.com

آدرس شرکت: تهران، بزرگراه ستاري، ابتداي بلوار فردوس شرق، پلاک 438، طبقه اول، واحد 4

( خدمات حکاکي ليزري فلزات )

کلمات کلیدی: