• شناسه آگهی: 5665
  • تاریخ بروزرسانی : 1395/12/18

مشخصات آگهی:

کلينيک تخصصي کاشت مو ، پوست و زيبايي رز در فضايي آرام و مناسب پذيراي بيماران و ميهماناني است که علاقمند به مشاوره و کسب اطلاعات در زمينه روش هاي نوين زيبايي و بازيابي طراوت جواني هستند. اين کلينيک يکي از بهترين کلينيک هاي کاشت مو در تهران است و همه چيز به ‏گونه‌اي فراهم گرديده تا شما به عنوان ميهمان اين مجموعه به نتيجه دلخواه‌تان برسيد. براي بررسي شرايط سلامت پوستتان ‏کافي است به کلينيک رز مراجعه کنيد و بعد از آگاهي کامل، پروسه هاي درمان پوستي، بهترين روش کاشت مو طبيعي و ابرو جراحي هاي مورد نياز خود را آغاز کنيد.

تمام مراجعه کنندگان محترم قبل از شروع مراحل درمان، تحت مشاوره پزشکان و متخصصين اين مرکز قرار مي گيرند و بعد از دريافت اطلاعات لازم و معاينه هاي مورد نياز، نيازمندي هاي درماني آنها مشخص شده و برنامه درمان و پيگيري هاي لازم تعريف مي گردد زيرا بسياري از آنان با سئوالات مختلفي روبرو مي شوند که حتما بايد در جلسات مشاوره به آنها پاسخ داده شود از جمله: هزينه کاشت موي طبيعي چقدر است؟ (قيمت کاشت مو) بهترين روش کاشت مو چيست؟ تفاوت کاشت مو hrt و کاشت مو sut چيست؟ بهترين روش کاشت مو براي خانمها چيست و ...

تنوع خدمات ارائه شده در اين کلينيک به گونه اي مي باشد که ميهمانان محترم مي توانند با خيالي آسوده تمام فرآيند درمان و عمليات زيبايي و جوانسازي پوست خود را زير نظر متخصصين اين مرکز و با استفاده از تجهيزات مدرن و به روز آن، در زماني کوتاه به انجام رسانند.مهمترين خدمات ارائه شده در کلينيک کاشت موي رز به صورت زير مي باشد:

1-درمان انواع بيماريهاي پوست و مو

2-ليزر فراکشنال, IPL و Co2

3-پيلينگ شيميايي

4-تزريق ژل و چربي

5-تزريق بوتاکس

کلمات کلیدی: