• شناسه آگهی: 8929
  • تاریخ بروزرسانی : 1396/03/26

مشخصات آگهی:

روياهايتان را بسازيد

«اگر روياهايتان را نسازيد، يک نفر استخدام‌تان مي‌کند تا روياهاي او را بسازيد.» ترديدي نداريم اين سخن را شنيده‌ايد. ولي پرسش اينجاست که تا چه حد به آن عمل مي‌کنيد؟ همه ما براي خودمان روياهايي داريم که 99.99 درصد آنها در حد يک رويا يا آرزو در سراچه ذهنمان باقي مي‌مانند. اما يک لحظه صبر کنيد، بياييد براي يکبار هم که شده خودتان روياهايتان را بسازيد و در استخدام ديگران نباشيد. سخت است؟ نگران نباشيد ما گام‌به‌گام تا ساختن رويايتان همراه شما خواهيم بود.

هنر کارآفرين

صنعت طلا و جواهر پتانسيل اشتغالزايي و اقتصادي گسترده و نيرومندي دارد. اين «هنر-صنعت» که در ايران از قدمتي چندهزار ساله و سابقه¬اي درخشان برخوردار است، همواره به عنوان يک ابزار فرهنگي و هنري تاثيرگذار شناخته شده. طلا و جواهر به‌طور وسيعي از سنين نوزادي تا کهنسالي مورد توجه و استفاده طبقات مختلف اجتماع است و امروزه مي‌توان از طريق آموزش و اشتغال در بخش¬هاي مختلف هنر-صنعت طلا و جواهر بر بسياري از مشکلات اقتصادي و اجتماعي چيره شد.

تجربه موفق

مرکز آموزش¬هاي تخصصي جهاددانشگاهي دانشگاه هنر، شما را با تجربه¬اي موفق در ساختن ايده‌هاي ذهني‌تان، همراهي و پشتيباني خواهد کرد. اکنون با افتخار اعلام مي‌کنيم که هنرجويان جهاد هنر پس از اتمام دوره 3 ترمه و تخصصي طلا و جواهر با حمايت استادان اين مرکز جذب بازار کار شده‌اند و طرح‌هاي ايشان در مرحله ساخت و ورود به بازار قرار دارد. دوره‌اي که تنها مبتني بر آموزش‌هاي نرم‌افزاري و نظري نيست و مدلسازي را به هنرجويان مي‌آموزد. اين موفقيت دلچسب که در سايه تلاش و استعداد هنرجويان دوره طلا و جواهر به‌دست آمده، از آن جهت مورد توجه است که نشان از ورود بدون

کلمات کلیدی: