• شناسه آگهی: 9467
  • تاریخ بروزرسانی : 1396/04/02

مشخصات آگهی:

اولين و تنها دستگاه ليزر خانگي براي از بين بردن موهاي زايد با تکنولوژي ليزر

اولين و تنها ليزر خانگي دارنده تاييديه سلامت و امنيت از سازمان غذا و داروي امريکا FDA

داراي استاندارد سازمان سلامت و بهداشت اتحاديه اروپا و کانادا

تنها ليزر خانگي با تکنولوژي دايود با طول موج ??? nm و قدرت ?-?? J/cm2

تکنولوژي مورد استفاده در ليزر موهاي زايد Tria، تکنولوژي پيشنهادي توسط ? نفر از هر ?? پزشک متخصص پوست و موي امريکايي مي‌باشد.

براي استفاده شخصي در منزل بدون نياز به پزشک يا نيروي متخصص، به سادگي با استفاده از دفترچه راهنماي فارسي

قابل استفاده براي خانم ها از گونه به پايين، و براي آقايان از گردن به پايين

بدون هرگونه عوارض جانبي

سبک و قابل شارژ

يک سال ضمانت تعويض دستگاه توسط نماينده انحصاري فروش محصولات Tria Beauty در ايران، “شرکت آميتيس تجارت ماندگار “

محصول کشور امريکاليزر موهاي زايد چگونه کار ميکند؟اين دستگاه با عملکردي کاملا مشابه با دستگاه هاي ليزر مورد استفاده در کلينيک ها ، با همان طول موج و انرژي کار ميکند. ليزرموهاي زايد تريا روي فوليکول هاي مولد رويش مو تاثير گذاشته و براي شما نتايج دايمي به ارمغان مياورد.

ليزر تريا Tria 4X فوليکول هاي مولد مو را که در زير پوست هستند غيرفعال ميکند. اين دستگاه با تابش ليزر، رنگدانه هاي تيره درون مو را گرم کرده و فوليکول هاي مولد مو را به صورت دايمي از بين ميبرد.

به منظور اثربخشي بيشتر لازم است ليزر بر روي تمام فوليکول ها در طي دوره رشد آنها بکار گرفته شود. از آنجاييکه رشد مو به صورت دوره اي ميباشد، براي توقف دايمي آن چند جلسه درمان ضروري است.

براي گرفتن بهترين نتيجه، هر دو هفته يکبار به مدت ? ماه و يا تا زمان رضايت کامل درمان را ادامه دهيد.

مشخصات فني دستگاه ليزر تريا ?Xنوع ليزر: ليزر دايود

کلاس ليزر: ليزر کلاس يک

طول موج خروجي: ??? nm

قدرت: ?-?? J/cm2تکنولوژي ليزر دايود:تکنولوژي ليزر دايود از کارامد ترين منابع نوري در بين ليزرهاي حذف موهاي زائد، با طول موج ??? نانومتر، طول موج بلندتري نسبت به ليزر روبي با طول موج ??? نانومتر و ليزر الکساندرايت با طول موج ??? نانومتر تحويل مي دهد.

اين طول موج بلندتر ليزر دايود اين قابليت را ايجاد مي کند تا نور بصورت عميق تري نفوذ کرده و بدون ايجاد آسيب هاي اپيدرمي، به فوليکول مو نفوذ مي کند.

اين قابليت به ليزر دايود اين توانايي را مي دهد که با ريسک پس از درمان کمتري نسبت به ليزرهاي روبي و الکساندرايت، براي پوست هاي تيره تر مورد استفاده قرار گيرد.

تکنولوژي دايود به علت سرعت شات بالا براي استفاده در مساحت هاي بزرگ بسيار مناسب بوده و بر خلاف آي.پي.ال نياز به تعويض قطعه دستگاه وجود ندارد.همچنين براي تيپهاي مختلف پوستي بوده و کليه موهاي زائد صرفنظر از اينکه نازک يا ضخيم باشند موثر است.

از طرفي آي.پي.ال که از زيرمجموعه ليزرها نميباشد، نور متمرکز شده است که به جاي تخريب انحصاري فوليکول مو، بافت هاي اطراف آن را نيز تحت تاثير قرار ميدهد وپوست نواحي اطراف را دچار اسيب ميکند. آي پي ال با انرژي حداکثر ? ژول بر سانتي متر

ليزر از بين برنده موهاي زايد Tria 4X ، با استفاده از همان تکنولوژي ليزر دايود مورد استفاده توسط پزشکان متخصص پوست و مو، فوليکول هاي مو را هدف قرار داده و آنها را به صورت دايمي از بين ميبرد.

با استفاده از ليزر خانگي از بين برنده موهاي زايد تريا، شما ميتوانيد در چند مرحله پياز مو را تضعيف کرده و در نهايت ريشه مو را براي هميشه از بين ببريد.

اين دستگاه با ساطع کردن پالسي از ليزر، رنگدانه هاي تيره درون پياز مو را سوزانده و بدون آسيب رساندن به پوست، فوليکول مو را به صورت دايمي غيرفعال ميکند.

اين ليزر براي پوست هايي با رنگ سفيد تا قهوه اي روشن، و موهايي با رنگ قهوه اي روشن تا مشکي استفاده ميشود. هر چه رنگ پوست روشن تر و رنگ مو تيره تر باشد نتايج دايمي را زودتر مشاهده خواهيد کرد.

مطالعات پزشکي نشان ميدهند که پس از دو جلسه استفاده از ليزر از بين برنده موهاي زايد تريا ??% کاهش رويش مو مشاهده شده است. همچنين بعد از ? ماه کاهش قابل توجهي در ميزان رويش مجدد مو به همراه نازک شده و روشن شدن موهاي باقيمانده، و پس از ? ماه استفاده از دستگاه، فوليکول هاي مو ديگر رشد نخواهند کرد. در صورت لزوم، براي قسمت هايي که هنوز به صورت پراکنده موهاي زايد نازک وجود دارند درمان را ادامه دهيد.

با توجه به هزينه هاي گزاف درمان موهاي زايد صورت و بدن توسط ليزرهاي کلينيکي، و همينطور هزينه و درد سرهاي اپيلاسيون و بند انداختن موها، و تراشيدن مادام العمر، استفاده از ليزر تريا کاملا مقرون به صرفه ميباشد.

استفاده از اين دستگاه بسيار آسان است. ? تا ? هفته قبل از شروع درمان موهاي زايد با ليزر موهاي زايد تريا، از کندن موها از ريشه خودداري کرده و فقط به تراشيدن موها بپردازيد. براي شروع، موها را کملا تراشيده، پوست را تميز کرده، در صورت تمايل از کرم بيحس کننده و ضد التهاب محصول تريابيوتي روي محل مورد نظر ماليده، و دستگاه را روشن نماييد. براي باز کردن قفل امنيت دستگاه که براي اطمينان حاصل کردن از مناسب بودن ليزر براي رنگ پوست شما ميباشد، سنسور تشخيص رنگ پوست را که در انتهاي دستگاه تعبيه شده بر روي پوست قرار دهيد. در صورتي که دستگاه براي رنگ پوست شما امن و مناسب باشد قفل امنيت دستگاه باز ميشود. حال کافي است که به سادگي سر ليزر را بر روي پوست خود قرار داده و پس از شنيدن دو صداي بوق متوالي آن را برداشته و روي قسمت کناري قرار دهيد.

بر خلاف ليزرهاي کلينيکي، براي استفاده از اين دستگاه هيچ نيازي به استفاده از عينک مخصوص نيست. زيرا تنها در صورتي که سر ليزر کاملا به درستي روي پوست قرار گيرد اشعه ليزر ساطع ميشود، و در غير اين صورت صداي بوق “خطا” را خواهيد شنيد.

مزيت ديگر اين دستگاه سبک بودن و قابل شارژ بودن آن است. قبل از شروع به استفاده دستگاه را شارژ کنيد. سپس از شارژر جدا کرده و به راحتي از آن استفاده نماييد.نظر پزشکان امريکايي:? نفر از هر ?? پزشک، تکنولوژي استفاده شده در ليزر خانگي تراي ?X را براي از بين بردن موهاي زائد به ساير روش ها ترجيح مي دهند.دکتر اريک برنشتاينداراي بورد تخصصي پوست و جراحي با ليزر

تريا تنها ليزر مورد تاييد سازمان FDA براي مصرف خانگي است. ليزر از بين برنده موهاي زائد تريا اولين ليزر حرفه‌اي که من تا بحال خريداري کرده‌ام از همان تکنولوژي بهره گرفته که در ليزر از بين برنده تريا به کار رفته است و توسط همان دانشمنداني طراحي شده که تريا را طراحي نموده‌اند. من به شخصه، از چيزي استفاده مي‌کنم که به آن اطمينان داشته باشم و بدانم که واقعا کار مي‌کند؛ به همين دليل است که ليزر خانگي از بين برنده موهاي زائد تريا را به شما توصيه مي‌کنم. هيچ دوره‌اي از تاريخ نمي تواند بديل اين دوره، که عصر علم، کيفيت و تاثيرگذاري است، قرار گيرد.

• دريافت ويئوهاي دستگاه با ارسال پيام تلگرام به 09011252622

کلمات کلیدی: