• شناسه آگهی: 9484
  • تاریخ بروزرسانی : 1396/04/02

مشخصات آگهی:

پنج دقيقه فکر کنيد .... فقط پنج دقيقه!بيمه عمر ... بيمه زندگي ... چند سال ديگه ميخواهيد براي دخترتان جهيزيه عالي تهيه کنيد ... با کدام سرمايه؟

شايدم پسرتان از شما درخواست هزينه تحصيل يا هزينه ازدواج بکند، ميخواهيد مانند يک قهرمان برايش باشيد و هزينه هايش را بپردازيد ... با کدام پول؟

روز اول که با همسرتان ازدواج کرديد به او قول داديد که همواره در کنارش خواهيد بود و سختي ها را براي هم سهل و آسان ميکنيد ... تابحال براي قولي که داديد چه برنامه ريزي کرديد؟

شايدم اصلا ازدواج نکرديد، اشکالي نداره. چه برنامه اي براي جمع کردن يک سرمايه خوب داريد؟

تابحال فکر کرديد اگر خداي نکرده براي شما اتفاقي بيفته، خانواده شما چطور امرار معاش مي کنند؟

اگر اتفاقي بيفته که منجر به از کار افتادگي بشه، چطور هزينه هاي زندگيمون رو تامين ميکنيم؟

... ميدونستيد که براي تمام اين سوال ها يک راه حل هست؟يک راه حل ساده!شما ميتونيد از مبلغي که روزانه يا ماهيانه درآمد کسب مي کنيد، بخشي که معمولا نياز نداريد يا صرف هزينه هاي غير ضروري مي کنيد را به بيمه عمر و تشکيل سرمايه اختصاص بديد و در عوض خيالتون راحت باشه که پول شما به طور منظم براتون سرمايه گذاري ميشه. مهم تر اينکه اگه خداي نکرده زندگي دگرگون بشه و اتفاق ناگواري مثل فوت، نقص، عضو، ازکار افتادگي و يا بيماري هاي خاص اتفاق بيفته، بيمه سامان وارد عمل ميشه و نه تنها مبلغ سرمايه گذاري شده و سود ها رو پرداخت مي کنه بلکه مبلغي هم به عنوان سرمايه ميده تا مشکلات مالي رو پوشش بديم.

«بيمه عمر و تشکيل سرمايه سامان»

life-insurance: اندوخته صندوقبخش اول: اندوخته صندوقبيمه نامه اي است که شما با پرداخت مبلغي به انتخاب خود ساليانه به بيمه سامان پرداخت مي کنيد که بيمه سامان بخشي از آن را بابت هزينه پوشش هاي بيمه اي برداشته و مابقي را در حسابي به اسم اندوخته صندوق برايمان سرمايه گذاري ميکند.

خوب سرمايه گذاري بايد سود هم داشته باشد، بيمه سامان دقيقا همين کار را ميکند. طي چند سال گذشته بيمه سامان بين ??/? تا ?? درصد در همين سرمايه گذاري ها روي اندوخته هاي بيمه عمر پرداخت کرده است.

مبلغ اين سودها به اندوخته صندوق اضافه شده و سالهاي بعد با جمع اين مبالغ و حق بيمه هاي سال هاي بعد سرمايه گذاري شده و باعث ميشه که به اين اندوخته ها اصطلاحا سود مرکب تعلق بگيره و اين اندوخته ها به صورت تصاعدي اضافه بشوند.خوب حالا با اين مبلغ اندوخته صندوق چه کار ميشه کرد؟از ابتداي سال دوم به بعد ميشه از مبلغ اندوخته صندوق برداشت کرد. (هر چند که سرمايه گذاري بلندمدت است و برداشت در سال هاي اول توصيه نميشه) اگر هم نخواستيم برداشت کنيم، قابليت اين را دارد که به اندازه ?? درصد اندوخته صندوق از بيمه سامان وام دريافت کنيم.

اگر به اندوخته صندوق خود دست نزنيم هم ميتونيم در پايان مدت آن را به صورت يکجا دريافت کنيم يا اينکه با بيمه سامان توافق کرده و مبلغ اندوخته را به صورت مستمري دريافت کنيم.

اين امکان هم براي ما هست که براي مقابله با تورم ساليانه، سالانه درصدي را اضافه تر پرداخت کنيم که تورم را پوشش بدهيم. (بطور مثال اگر حق بيمه سال اول را يک ميليون تومان انتخاب کرديم، سال به سال ?? درصد نسبت به سال قبل بيشتر پرداخت کنيم)

اندوخته اي که تا اينجا برايتان توضيح دادم، در هر صورتي پرداخت مي شود، اگر بيمه شده سالم باشد يا خداي نکرده اتفاقي برايش افتاده باشد.

life-insurance: پوشش هاي بيمه ايبخش دوم: پوشش هاي بيمه اي (توضيح با يک مثال):اما اينجا ما يک سري پوشش هاي بيمه اي هم داريم که با يک مثال برايتان تشريح مي کنيم:

مثلاً اگر شخصي براي سال اول حق بيمه يک ميليون تومان را انتخاب کند، از همان ابتداي قرارداد ?? ميليون تومان سرمايه فوت دارد. به اين معني که اگر خداي نکرده بر اثر هر عاملي فوت کند، بيمه سامان ?? ميليون تومان به علاوه اندوخته صندوق به شخص يا اشخاصي مي دهد که به عنوان ذينفع بيمه نامه مشخص شده اند.

حالا اگر شخص بر اثر حادثه فوت کرد به جاي آن، ??? ميليون بعلاوه اندوخته صندوق پرداخت مي شود.

اگر شخصي بر اثر حادثه و به صورت دائم از کار افتاده شد، بيمه سامان ?? ميليون تومان به خود شخص به عنوان سرمايه ازکار افتادگي به شخص پرداخت مي کند.

شخصي که از کار افتاده شده، به مدت ?? سال هم از پرداخت حق بيمه معاف شده و حق بيمه اش را بيمه سامان پرداخت مي کند! همين شخص ? برابر حق بيمه ساليانه خود را به صورت مستمري از بيمه سامان به صورت جداگانه هم دريافت مي کند!!

اينجا بيمه سامان پنج تا بيماري را به عنوان بيماري خاص نام برده (سکته قلبي، سکته مغزي، عمل کرونر قلب باز، پيوند اعضاي اصلي بدن، انواع سرطان) و در اين مثال ما تا سقف ??/? ميليون تومان هم به عنوان هزينه هاي درماني به شخص بيمه شده پرداخت مي کند.اين بود يک توضيح ساده از بيمه عمر و تشکيل سرمايه سامانحالا يکبار ديگه به صورت تيتر شده مزاياي اين بيمه نامه را برايتان مي آوريم:life-insurance: سود - سرمايه - ريسک

?- محدوديت سني براي بيمه شدن وجود ندارد و تمام افراد زير ?? سال از بدو تولد مي توانند تحت پوشش اين نوع بيمه عمر باشند.

?- سود سرمايه گذاري در اين نوع بيمه نامه باتوجه به ميزان ريسک پذيري شما متفاوت است که تعيين ريسک آن هم توسط خودتان مشخص خواهد شد.

?- مي توانيد براي اينکه چند سال بعد پول دريافتي تان ارزش خود را حفظ کرده باشد سالانه مبلغي را به حق بيمه خود اضافه کنيد تا تورم نيز پوشش داده شود.

?- اين نوع بيمه کاملا انعطاف پذير است و امکان افزايش و يا کاهش حق بيمه هر سال وجود دارد.

?- در صورتي که سالي مشکل مالي شديد داشتيد و قادر به پرداخت حق بيمه خود نبوديد امکان پرداخت حق بيمه از محل اندوخته شما وجود دارد!

?- از سال دوم صدور بيمه نامه امکان برداشت از حساب اندوخته براي شما ميسر است.

?- بيمه سامان هزينه هاي امراض خاص (سکته قلبي، سکته مغزي، سرطان، پيوند اعضا و جراحي قلب باز) که در طول مدت بيمه حاصل شود را تا سقف ?? ميليون تومان مي پردازد که حتي تا چند نوبت قابل پرداخت است.

?- شما مي توانيد از سال دوم صدور بيمه نامه به بعد به اندازه ارزش اندوخته صندوق خود وام دريافت کنيد که بهره اين وام برابر کمترين ميزان بهره بانک سامان در آن سال خواهد بود.

life-insurance: بازنشستگي

?- شما بعد از اتمام مدت بيمه مي توانيد اندوخته صندوق خود را به صورت مستمري بازنشستگي دريافت کنيد و اندوخته صندوق خود را کماکان در سبد سرمايه گذاري حفظ کنيد.

??- در صورتي که بيمه شده بر اثر حادثه اي دچار ازکارافتادگي دائم شود بيمه سامان معادل ???? سرمايه فوت را به شخص پرداخت مي کند تا بتواند تاحدودي جوابگوي هزينه هاي شخص باشد.

??- در صورتي که با نامه معتبر پزشکي اثبات شود بيمه شده در سال پاياني عمر خود است و اميدي به معالجه وي نيست بيمه سامان در صورتي که اندوخته صندوق شخص به صفر رسيده باشد ??? از سرمايه فوت را به خود شخص پرداخت مي کند و مابقي بعد از فوت بيمه شده به بازماندگان پرداخت مي شود.

??- کليه بيمه گذاران از پرداخت ماليات سرمايه بيمه معاف هستند.

??- در صورتي که بيمه گذار يعني شخصي که حق بيمه را پرداخت مي کند دچار از کارافتادگي کامل شود به طوري که نتواند به شغل و تخصص خود بپردازد بيمه سامان متعهد به پرداخت حق بيمه اين بيمه گذار به مدت ?? سال بر اساس آخرين مبلغ پرداختي شخص مي شود.

??- براي افراد کمتر از پنجاه سال تا سرمايه ?? ميليون تومان و همچنين کودکان زير ?? سال نياز به هيچگونه آزمايشي براي تشخيص سلامت ندارند.

??- در صورت فوت بيمه شده به صورت طبيعي سرمايه فوت به بازماندگان يا ذينفع پرداخت مي گردد که در صورتي که فوت شخص بر اثر حادثه باشد چهار برابر سرمايه فوت پرداخت مي شود.شايد شما بخواهيد شرح کامل شرايط و مفاد بيمه عمر و تشکيل سرمايه سامان را هم بخوانيد:- براي مطالعه شرايط عمومي بيمه عمر و تشکيل سرمايه اينجا کليک کنيد.

- براي مطالعه شرايط کامل پوشش فوت يا از کار افتادگي دائم ناشي از حادثه اينجا کليک کنيد.

- براي مطالعه شرايط کامل پوشش معافيت از پرداخت حق بيمه اينجا کليک کنيد.

- براي مطالعه شرايط کامل پوشش امراض خاص اينجا کليک کنيد.

- براي مطالعه سوالات متداول در بيمه عمر هم مي توانيد اينجا کليک کنيد.اطلاعات بيشتر، مشاوره و گرفتن جدول محاسبات بيمه عمر:شما مي توانيد با مراجعه به دفتر نمايندگي شيرخاني با شماره تلفن ???????? – ??? تماس گرفته و با دادن مشخصات خود و ميزان مبالغي که به عنوان حق بيمه انتخاب کرده ايد، جدول محاسبات بيمه عمر و تشکيل سرمايه را به صورت حضوري، ايميل يا فکس دريافت کنيد.خريد بيمه نامه عمر و تشکيل سرمايه سامان:

life-insurance: خريد بيمه نامهشما ميتوانيد براي خريد اين بيمه نامه، پس از تماس قبلي با شماره تلفن ???????? با دردست داشتن شناسنامه و کارت ملي به همراه مبلغ پيش پرداخت (قسط اول بيمه نامه)، به آدرس دفتر نمايندگي ???? بيمه سامان واقع در تهران، خيابان شهيد مطهري، روبروي ترکمنستان، ساختمان پروشات، طبقه ?، واحد ?? مراجعه نموده و پرسشنامه را تکميل کنيد. پس از آن پرسشنامه توسط کارشناسان و پزشک معتمد بيمه سامان مورد بررسي قرار گرفته و طي فرآيندي معمولا ?? تا ?? روزه بيمه نامه صادر شده و تحويل شما خواهد شد.

اگر به دليل کمبود وقت يا بعد مسافت قادر به حضور در دفتر نبوديد، ميتوانيد پس از تماس تلفني با ما، پرسشنامه را با حضور مشاور بيمه سامان در محل کار يا منزل خود تکميل کرده و بيمه نامه را خريداري نمائيد.GIFT امتياز ويژه:خريداران بيمه عمر و تشکيل سرمايه سامان از ?? درصد تخفيف بيشتر در بيمه بدنه

نماينده فروش: رضا شيرخانيتلفن هاي تماس: 88437252-88454544-88476393 - 021 و 09123187009

پست الکترونيک: saman1103@gmail.com

فردا دير است، از همين امروز به فکر برنامه ريزي مالي براي آينده خود باشيد!

چرا که تا تصميمي اتخاذ نشود، تغييري در زندگي رخ نمي دهد!

و اين قانون است!

کلمات کلیدی: