• شناسه آگهی: 142
  • تاریخ بروزرسانی : 1395/01/05

مشخصات آگهی:

سرویس سیسمونی یاس کبود
ست 4 تکه شامل : کالسکه – کریر – روروک – ساک لوازم کودک
کریر مناسب بدو تولد تا دو سالگی
قابل تنطیم در سه حالت مختلف
قطعات قابل جدا شدن و شستشو
دارای کیفیت و استحکام بالا
روروک موزیکال

مرجع : ایده کالا
برای مشاهده مشخصات بیشتر به سایت http://idehkala.ir مراجعه نمائید.
تلفن تماس : 02188543406

در سال اول زندگی نوزاد معمولا والدین زمان زیادی برای خرید مایحتاج کودک در حال رشد خود ندارند و از طرفی دیگر دوست دارند که در این دوران وسایل نوزاد خود را با بهترین کیفیت و دقیقا مطابق میلشان تهیه و تدارک ببینند .
یادمان باشد که نوزادن برای داشتن رشد و تغذیه بهتر و همچنین محیطی امن و آرام در سال اول زندگی نیازمند این لوازم اولیه مهم هستند لذا در ادامه متن ضمن اینکه به معرفی تعدادی از این محصولات می پردازیم امکان خرید مستقیم آن را هم به صورت صد در صد آن برای شما عزیزان فراهم کردیم که با مراجعه به سایت ایده کالا با محصولات متنوع تری آشنا خواهید شد.
کالسه یکی از لوازمی است که با خرید آن می توانید کودک خود را به راحتی به گردش و مسافرت ببرید . چرخهای جلو این کالسکه با قابلیت چرخش 360 درجه هستند و چرخ عقب نیز دارای ترمزاست که در مواقع اضطراری قفل می شود . شما می توانید این کالسکه را به سه حالت مختلف برای کودک دلبندتان تنظیم کنید وضمن قابلیت تنظیم ارتفاع دارای یک جا لیوانی و یک سبد در زیر کالسکه برای وسایل مورد نیاز کودک نیز می باشد. پارچه کالسکه هم قابل تعویض و شستشو است که بسیار مهم است.
کریر یا ساک حمل نوزاد که از بدوتولد مهم ترین نیاز کودک شما است و دارای سایبان قابل تنظیم، قابل شستشو، سبک و به سه حالت مختلف تنظیم می شود وهمچنین برای صندلی ماشین می توان از آن استفاده کر

کلمات کلیدی: