• شناسه آگهی: 40
  • تاریخ بروزرسانی : 1394/12/15

مشخصات آگهی:

شرکت بازرگانی کامپیوتر معین فعالیت رسمی خود را از سال 1380 با عنایت خداوند متعال در جوار آستان مبارک علی ابن موسی الرضا (ع) در شهر مشهد آغاز کرده و تا امروز در خدمت شما هموطنان عزیز در سراسر ایران بوده است.

از همان ابتدا بر آن بودیم کیفیت و خدماتی متمایز از سایر رقبا را برای شما عزیزان به ارمغان آوریم تا گامی در راستای تحقق شعار شرکت که "رضایتمندی مشتری بالاترین تبلیغ است" برداشته باشیم.

عمده فعالیت شرکت واردات و فروش انواع تجهیزات کامپیوتر، لپ تاپ ولوازم جانبی میباشد که درزمینه تعمیر و نگهداری ، فروش قطعات سخت افزاری و ادوات شبکه طرف قرار داد ارگانهای دولتی و خصوصی همچون استانداری،شرکت راه ابریشم پشتیبانی تجهیزات رایانه ایی قطارشهری مشهد،مخابرات مرکز قدس،شرکت استیل محمد زاده،چینی مقصود ،هواپیمایی آریا و.... میباشد.

امروزه به یاری پروردگار متعال کلیه سیستم هایی که توسط این شرکت اسمبل شده و در اختیار شما کاربران محترم قرار میگیرد از اتحادیه محترم صنف کامپیوتر و ماشین های اداری مشهد سند رسمی کامپیوتر گرفته و اسمبل، مونتاژ آن توسط مهندسان مورد تائید اتحادیه انجام میشود که این امر گواهی است بر تائید اصالت کالا، گارانتی معتبر و قیمت مصوب.

پشتیبانی و خدمات ارائه شده در شرکت شامل ، 10944 ساعت گارانتی داغ سخت افزاری و پشتیبانی نرم افزاری مشروط، انتخاب بدون محدودیت 32478 مارک معتبر جهانی، اسمبل و مونتاژ رایگان در حضور کارشناس شما، ارائه سند رسمی کامپیوتر و آموزش رایگان میباشد.

لطف شما هم میهنان عزیز مارا بر آن داشت که همواره بهترین را با کمترین هزینه برای شما سروران مهیا نمائیم،امید است با یاری ایزد منان بتوانیم بر این مهم بیش از پیش کوشا باشیم.

کلمات کلیدی: