• شناسه آگهی: 526
  • تاریخ بروزرسانی : 1395/01/31

مشخصات آگهی:

شرکت سازه پوشش پرگاس تولید کننده و اجرا کننده انحصاری سقفهای سوله بسیار پیشرفته زیپ پروفیل در ایران می باشد
در ادامه توضیحات بیشتر را ببینید
برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید :
۰۹۱۲۳۰۱۳۱۶۸ - ۰۹۱۲۳۳۹۸۳۶۶


Standing Seam Roof معرفی سیستم

این نوع سقف به صورت یکپارچه بوده بدون هر گونه درز و همپوشانی و پیچ و پرچ و به شکلی و با هر شعاع قوس منفی یا مثبت قابل اجرا بوده و دیگر مشکل پوشش های گذشته که در سقف های قوسی و شکسته وجود داشته مشاهده نمی‌ گردد.
ورق نهایی این سیستم از جنس آلومینیوم به ضخامت ۱.۲ میلی متر و یا گالوانیزه به ضخامت ۰.۸ میلی متر همراه با تنوع رنگی با آلیاژ خاص اصلاح شده می ‌باشد و به دلیل استفاده ازآلیاژ خاص این ورق دارای قابلیت نرمی تا جایی است که می توان ورق زیپ شده را تا چندین مرتبه باز و بسته نمود بدون اینکه به ورق آسیبی برسد.
با وجود گام‌ های ایجاد شده روی ورق نهایی مقاومت پوشش بالا رفته است.
سرعت اجرای این سیستم بسیار بالا می ‌باشد.

این سیستم کاملاً آب ‌بندی می ‌باشد و به این دلیل که در لایه نهایی پوشش سقف از هیچگونه پیچ یا پرچ استفاده نمی‌ گردد، زیرا هر پیچ روی سقف یک پتانسیل برای ورود آب به سیستم می ‌باشد و در اثر گرما و سرمای ایجاد شده در طول شبانه ‌روز امکان بوجود آمدن شکاف در محل پیچ‌ ها و عبور آب از این قسمت‌ها به داخل می‌ باشد. همچنین از آنجایی ‌که ورق نهایی به هیچ لایه ‌ای پیچ نشده و فقط روی هولدر‌های زیرین نشسته است در اثر انبساط و انقباض ناشی از گرما و سرما می ‌تواند به آسانی روی هولدر‌های موجود به صورت ریلی حرکت کند و به همین دلیل هیچ‌ گونه شکافی روی ورق نهایی ایجاد نمی ‌گردد.
۳۵ سال عمر مفید این پوشش می ‌باشد لذا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های اض

کلمات کلیدی: