• شناسه آگهی: 822
  • تاریخ بروزرسانی : 1395/02/08

مشخصات آگهی:

واتر پروف پودری ماده ای است بر پایه اسیــد های چرب که حاوی مواد پرکننـده خلل و فرج و مواد دافع آب می باشد که طی واکنش با ترکیبات حاصل از هیدراسیون سیمان در داخل منافــذ و حفره ها جاری شـده و نقش دافع آب و رطــوبت را به عهــده می گیرد . نفـوذ نا پذیری بتن از عوامل تعیین کننده برای پیش بینی و ارزیابی دوام و استحکام بتــن می باشد. اگر بتـن با طرح اختلاط صحیح و با نسبت آب به سیمان و مواد سنگی مرغوب تولیـد گردد نفوذ پذیری آن کاهش می یابــد ، مصرف مقدارکنترل شده ای از مواد واتر پروف پودری به مخلوط برای کاهش نفــوذ پذیری باعث ایجاد بتن مرغوب می گردد .
خواص و اثرات :
ساخت بتن نفوذ نا پذیر جلوگیری از نفوذ محلول های شیمیایی آب بندی مخازن استخرها ، سدها تولید بتن با دوام و مرغوب
کاربرد ها :
رفع نفوذ عوامل مخرب به داخل بتن جهت جلوگیری از نفوذ محلول های شیمیایی جهت آب بندی مخازن ، سدها و تونل ها و استخر فونداسیون اسکله های دریایی.
روش مصرف :
واتر پروف پودری را به 2 روش می توان استفاده نمود : ترکیب واتر پروف بتن با آب اختلاط بتن واتر پروف پودری بتن پس از اختلاط کامل به بتن اضافه شود جهت استفاده بایستی واتر پروف پودری بتن را با سیمان ، ماسه کاملا مخلوط نمود ( ماده واتر پروف بایستی به طور یکنواخت در تمامی قسمت های بتن پخش شود ) جهت حفظ سیالیت بهتر است از فوق روان کننده جهت حصول مقاومت بالا استفاده نمود . ضروری است در هنگام تولید بتن نسبت آب به سیمان به دقت کنترل شود و از 40% تجاوز ننماید ، در غیر این صورت آب اضافی موجود باعث ایجاد تخلخل و در نتیجه نشت آب می گردد . نکته : استفاده بیش از 3 برابر مذکور بدون استفاده از فوق روان کننده باعث کاهش مقاومت بتن می گردد .

میزان مصرف میزان مصرف واتر پر

کلمات کلیدی: