• شناسه آگهی: 92
  • تاریخ بروزرسانی : 1394/12/15

مشخصات آگهی:

گروه مشاوران پروژه پرداز( projectpardaz.ir ) از ابتدای راه تا انتها همراه شماست. پروژه پرداز با کادری مجرب از بهترین مشاوران و کارشناسان در ارائه مشاور پایان نامه، نگارش و چاپ مقالات ISI و ISC ، تدریس خصوصی در خدمت شما دانشجویان عزیز می باشد. دامنه خدمت رسانی ما در تمامی رشته ها و گرایش ها و در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکتری می باشد.

مشاوره و همکاری در امور پایان نامه مقاطع تحصیلی فوق لیسانس و دکتری، هزینه های کاملا مناسب و قسطی، انجام اصلاحات بصورت کاملا رایگان طبق نظر استاد راهنما، تحویل تمامی فایل های شبیه سازی نرم افزاری، تضمین بهترین کیفیت. عقد قرارداد.

استخراج، ویرایش، ترجمه و چاپ مقالات ISI و ISC در معتبرترین ژورنال های دنیا، ضمانت چاپ مقالات، تشخیص و جلوگیری از سرقت ادبی، تضمین مناسب ترین قیمت.

ارائه صورت وضعیت های قطعی و موقت پروژه های عمرانی با نرم افزارهای تدبیر، تکسا، تدکار و اکسل

تدریس خصوصی دروس و نرم افزارها توسط مجرب ترین مدرسان، تدریس تمامی دروس در تمامی مقاطع تحصیلی و در تمام رشته ها، تدریس نرم افزار های تخصصی هر رشته با بهترین کیفیت و بهترین قیمت.

ارائه تحلیل های آماری برای کلیه رشته ها و پروژه های مختلف با نرم افزارهی مربوط همچون SPSS و ...تکمیل پرسش نامه ها در تحقیقات میدانی، مشاوره و آموزش به صورت تلفنی برای تحقیقات آماری

ترجمه تخصصی و فوری، ترجمه توسط مترجمان تخصصی همان رشته با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب.

ارائه کلیه خدمات مربوط به چاپ کتاب، نگارش، ویرایش، اصلاح و بازنگری، پیگیری تمامی مراحل تا چاپ نهایی. کیفیت بالا، قیمت توافقی و مناسب.

رشته ها و دپارتمان های تحت پوشش در پروژه پرداز بصورت زیر لیست شده اند. پروژه پرداز آمادگی کامل در ارائه مناسب

کلمات کلیدی: