قوانین و شرایط کاربری

 

آخرین اصلاح : 10 / مرداد / 1395

به parniyaz خوش آمدید!

از اینکه از خدمات و سرویس های ما استفاده می کنید ، سپاس گذاریم.

با استفاده از سایت ما (parniyaz.com) ،  شما با این شرایط موافقت می کنید . لطفا آنها را به دقت مطالعه کنید.

 

قوانین عمومی

پرنیاز به صحت آگهی های ارائه شده در سایت اطمینان دارد و اعتبار آنها را برای شما تایید می کند.

شما باید از کلیه قوانین و خط مشی هایی که به واسطه استفاده از سایت در اختیار شما قرار گرفته است ، پیروی کنید.

شما حق ندارید از خدمات ما سوء استفاده کنید. شما فقط می توانید از خدمات ما به گونه مجاز شناخته شده در قانون از جمله قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و قوانین و شرایط قید شده در این توافق نامه ، استفاده کنید.

در صورت عدم رعایت قوانین و شرایط و یا هر گونه سوء عملکرد شما ، ما ارایه خدمات را به شما متوقف کرده و حساب کاربری شما را مسدود می کنیم. ما می تواند هر گونه آگهی و اطلاعاتی که به هر صورتی به این سایت ارسال کرده اید را در هر زمان و به هر شکلی که ضروری بدانیم حذف نماییم.

تمامی کالاها و خدمات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است. مسئولیت صحت و کیفیت آگهی ها و اطلاعات داخل سایت به عهده آگهی دهنده و شخصی که اطلاعات را در سایت قرار داده است می باشد و سایت پرنیاز هیچ گونه مسئولیتی در این قبال نداشته لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده ، دقت کافی مبذول دارید. سرویس های ما محتواهایی را به نمایش می گذارند که متعلق به پرنیاز نیست ، مسئولیت این محتواها تنها بر عهده سازمان و افرادی است که آن را در اختیار افراد قرار داده است.

آگهی دهنده و یا شخصی که اطلاعاتی در سایت پرنیاز قرار می دهد در مقابل آگهی و اطلاعات خود مسئول و متعهد می باشد و مسایل قانونی ناشی از انتشار هر گونه آگهی و اطلاعات که موجب خسارت معنـوی و یا مـادی برای شخص یا اشخاصی گردد ، مستقیما متوجه سفارش دهنده آگهی و یا شخصی که اطلاعات را در سایت قرار داده است خواهد بود.

شما ممکن است برای استفاده از برخی از خدمات ما به حساب پرنیاز احتیاج داشته باشید . برای حفاظت از حساب خود رمزتان را فاش نکنید . شما مسئول اتفاقاتی هستید که در حساب شما یا از طریق آن رخ می دهد. اگر متوجه استفاده غیر مجاز از رمز یا حساب خود شدید ما را از طریق صفحه تماس با ما مطلع کنید.

ما به طور مدام در حال تغییر و بهبود خدمات خود هستیم، ممکن است عملکردهایی را اضافه و یا حذف کنیم و همچنین ممکن است یکی از خدمات خود را به طور کلی متوقف کرده و یا به حالت تعلیق در آوریم.

شما می توانید هرگاه خواستید دیگر از خدمات ما استفاده نکنید، اگر چه ما از رفتن شما متاسف خواهیم شد. همچنین پرنیاز در هر زمان ممکن است ارایه خدمات به شما را متوقف کرده یا محدودیت های جدیدی را اضافه کرده یا ایجاد کند.

ما خدمات خود را در سطحی منطقی از مهارت و دقت ارایه می کنیم که از استفاده از آنها لذت ببرید . اما موارد خاصی وجود دارند که ما در زمینه سرویس های خود تضمینی ارایه نمی کنیم.

پرنیاز تعهد خاصی درباره خدمات نمی دهد. ما تعهدی درباره محتوای داخل سایت، عملکرد خاص خدمات، قابل اعتماد بودن، در دسترس بودن یا قابلیت برآوردن نیازهای شما نخواهیم داشت. ما خدمات خود را "همانگونه که هست" ارایه می‌کنیم.

 

سیاست حریم خصوصی پرنیاز

پرنیاز برای داده های شخصی و حریم خصوصی شما ارزش قائل است. ما سخت در تلاش هستیم تا از پرنیاز و کاربران خود در برابر دسترسی یا ایجاد تغییرات غیر مجاز ، قرار دادن اطلاعات در اختیار سایر افراد یا تخریب اطلاعاتی که در اختیار داریم محافظت کنیم . ما از اطلاعات شخصی تان به طور امن و محرمانه نگه داری می کنیم و به شما امکان می دهیم کنترل آن ها را در دست داشته باشید.

شما نسبت به صحت اطلاعات شخصی که ارسال کرده اید مسئولیت دارید. پرنیاز بهترین تلاش خود را بکار می بندد تا صحت اطلاعات شخصی شما را حفظ نماید و این اطلاعات را بنا به درخواست شما پاک و یا اصلاح خواهد کرد.

پرنیاز داده ها و اطلاعات شخصی شما را تحت هیچ شرایطی بجز موارد زیر به شخص ثالثی نخواهد فروخت یا فاش نخواهد کرد:

1-آشکارا نسبت به فاش شدن اطلاعات خود موافقت کرده باشید . پرنیاز پس از گرفتن رضایت شما ممکن است اطلاعات شخصی شما را با دیگر شرکت ها به اشتراک بگذارد.

2-فاش کردن اطلاعات شخصی شما بنا به الزامات قانونی یا مقامات دیگر دارای صلاحیت . پرنیاز ممکن است اطلاعات شخصی شما را تحت شرایطی که قانون و مقامات دولتی ایجاب کنند فاش نماید.

 

آگهی و مطالب غیر مجاز

در سایت پرنیاز نمی توانید از آگهی‌ هایی که مرتبط با کالا و خدمات غیر مجاز و یا عدم رعایت قانون ، اخلال در حقوق شخص ثالث و یا سیاستهای سایت پرنیاز و یا مخالف با قوانین موضوعه و یا اخلاق حسنه و عرف اسلام باشد استفاده کنید.

درج آگهی‌هایی که شامل موارد زیر باشند در پرنیاز مجاز نمی باشد

- هر نوع آگهی سیاسی، اجتماعی یا مذهبی ( مانند انتخابات - انجمن‌ها - عزاداری ... ) که جنبه تجاری نداشته باشد
- برنامه عبور از فیلتر و یا اکانت VPN
- نصب آنتن ماهواره و یا اینترنت ماهواره‌ای از جمله : DVB و starsat
- برنامه ویا آموزشهای hack - crack و یا شکستن قفل
- فروش برنامه های نرم افزاری و یا کتابهای فاقد مجوز قانونی ( copyright )
- فروش جزوات درسی بدون اجازه از مرجع مربوطه
- آگهی شبکه‌های هرمی - Network Marketing و یا مباحثی شامل پولدار شدن و مانند آن
- هر نوع مسابقه و یا قرعه کشی (با جایزه و یا بدون جایزه)
- فروش مکمل های ورزشی
- هر نوع آگهی مرتبط با سیگار یا ترک اعتیاد
- فروش دستگاه فلزیاب یا وسایل مرتبط با آن
- هر نوع آگهی مرتبط با همسریابی، مشاوره خانوادگی و یا سایتهای دوستیابی
- اجاره، فروش و یا معرفی سایت VHS,CD,VCD,DVD پرشده از فیلم یا موسیقی
- هر نوع آگهی مرتبط با لیزینگ ( به جز نمایندگی های مجاز شرکتهای دولتی با ارائه مجوز )
- ارائه فاکتور و پیش فاکتور جهت اخذ وام ، حذف سهم بیمه کارفرما و مشابه آن
- آگهی های مرتبط با گرین کارت
- خرید و فروش فیش حج تمتع
- خرید و فروش کلیه
- درخواست دریافت مبلغ به هر عنوان در متن آگهی
- درج شماره حساب در متن آگهی
- آگهی هایی که شائبه کلاهبرداری در آن مشاهده شود

 

الزامات تایید آگهی

رعایت کلیه قوانین عمومی و عرف در کشور.
آگهی نباید موجب توهین به ادیان رسمی کشور ، آداب ، رسوم ، قومیتها ، لهجه ها و گویشهای مختلف شود .
در آگهی یک کالا و یا خدمات خاص نباید تلویحا و تصریحا کالا و یا خدمات مشابه دیگر نفی شود.
آگهی نباید تولیدات داخلی را بی ارزش نماید.
استفاده ابزاری از زن در آگهی، درج عکس صورت اشخاص و یا عکس بانوان و یا استفاده از عکس کودکان برای معرفی کالا و خدمات ، که مخاطب آن کودکان نیستند، مجاز نیست.
غلط نویسی و غلط گویی مجاز نیست.

 

ممکن است در هر زمانی، این قوانین و شرایط کاربری تغییر کند یا اصلاح شود که موارد اصلاح شده در این صفحه اعلام خواهد شد. شما باید مرتبا شرایط را بررسی کنید.

اگر شما این شرایط را رعایت نکرده و ما بلافاصله اقدام نکنیم، به این معنا نیست که ما از حقوقی که ممکن است داشته باشیم (مانند اقداماتی در آینده) دست کشیده ایم.

در صورت داشتن هر گونه سوال یا پیشنهاد می توانید از طریق صفحه  تماس با ما  و یا با ارسال ایمیل به آدرس info@parniyaz.com  با ما ارتباط برقرار کنید.